Zillow Miami’deki evinize Nakit öneride bulunacak

Zillow artık sadece emlak değerini tahmin etmek ile kalmayacak, bu değer üzerinden size nakit alım için teklif de verecek. 

Şirket bu yıl sekiz ek şehir de daha bu hizmetini sunmaya başlayacak. Bu şehirler arasında Miami, Nashville, Orlando ve Portland da bulunuyor.

Bir yıl içerisinde Miami’nin de dahil olduğu sekiz şehirde ev sahipleri bağlayıcı olmayan bir teklif talebinde bulunabilecekler. Bu hizmetin sonbaharda Miami, Minneapolis-Saint Paul, Nashville, Orlando ve Portland da başlaması bekleniyor.

Yine bu yıl bu servisin Dallas, Houston ve Kaliforniya – Riverside County için de sunulacağı belirtiliyor.

Zillow’un teklifi ile ev sahibi evini doğrudan Zillow’a satacak. Zillow daha sonra evi yeniden düzenleyerek satışa sunacak. Her alış ve satışta lokal emlakçilerin komisyonlarının da ödeneceği belirtiliyor.

Bu servis ile evini satıp yenisini almak isteyenlerin de senkronize olarak bu işlemi yapmalarının sağlanması hedefleniyor. Araştırmalara göre evini satanların %61’i yeni bir ev alma amacı ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar.

Bu hizmet geçen yıl Phoenix’de başlamış daha sona da Atlanta, Charlotte, Denver, Las Vegas ve Raleigh de devam etmişti.

Önceki Haberler

Neden Peşin Alımı Tercih Etmeliyiz?

Belki kilişe bir söz ama “Nakit her zaman kraldır”. Bilindiği gibi bu söz neredeyse her türlü finansal yatırım için ve hatta iş fırsatlarında geçerli.

Miami Hiç Olmadığı Kadar Güvenli

Miami son istatistiklere göre son 50 yıl hatta daha bile uzun bir süreden beri hiç bu kadar güvenli olmamıştı. Yapılan açıklamalara göre Miami’nin merkezinde

U-Haul: Florida Büyüme Hızında 2. Sırada

Amerika’nın en büyük ev taşıma şirketinin hazırladığı rapora göre, Florida’ya taşınanların sayısı diğer eyaletlere göre çok daha fazla. U-Haul’un 2018 Eyalet Büyüme endeksi sıralamasında

Condo yatırımında sıkıntı mı var?

Biskay körfezine tepeden bakan Panorama Kulesinde dolaşırken; şarap tadım odaları, havuz başı kafeleri , ev tiyatrolarının yanında kendini Miami’nin yeni ve gösterişli bir Condo