Zillow Miami’deki evinize Nakit öneride bulunacak

Zillow artık sadece emlak değerini tahmin etmek ile kalmayacak, bu değer üzerinden size nakit alım için teklif de verecek. 

Şirket bu yıl sekiz ek şehir de daha bu hizmetini sunmaya başlayacak. Bu şehirler arasında Miami, Nashville, Orlando ve Portland da bulunuyor.

Bir yıl içerisinde Miami’nin de dahil olduğu sekiz şehirde ev sahipleri bağlayıcı olmayan bir teklif talebinde bulunabilecekler. Bu hizmetin sonbaharda Miami, Minneapolis-Saint Paul, Nashville, Orlando ve Portland da başlaması bekleniyor.

Yine bu yıl bu servisin Dallas, Houston ve Kaliforniya – Riverside County için de sunulacağı belirtiliyor.

Zillow’un teklifi ile ev sahibi evini doğrudan Zillow’a satacak. Zillow daha sonra evi yeniden düzenleyerek satışa sunacak. Her alış ve satışta lokal emlakçilerin komisyonlarının da ödeneceği belirtiliyor.

Bu servis ile evini satıp yenisini almak isteyenlerin de senkronize olarak bu işlemi yapmalarının sağlanması hedefleniyor. Araştırmalara göre evini satanların %61’i yeni bir ev alma amacı ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar.

Bu hizmet geçen yıl Phoenix’de başlamış daha sona da Atlanta, Charlotte, Denver, Las Vegas ve Raleigh de devam etmişti.

Önceki Haberler

Miami’nin en iyi Brunch Mekanları

Miami’de gidilebilecek en iyi Brunch mekanlarını ve buralarda da neleri ısmarlayabileceğinizi sizin için özetledik: Morgan’s 28 NE 29th St, Miami, FL 33132 1930’lardan kalan

Miami Gurme Merkezleri

Renkli yaşantısı ve okyanus manzaralarıyla olduğu kadar Dünya mutfaklarından en iyi örneklerin sergilendiği restoranlarıyla da büyüleyen Miami’de lezzet turuna çıktık. Sonsuza kadar uzanan beyaz

Miami’de Küçük Daireler Artıyor

Küçük Dairelere Talep Artıyor Miami kiralık daire pazarı küçülüyor ama Pazar’ın kendisi değil daireler küçülüyor Küçük daireler, yüksek kiralar ödemeden Wynwood, Miami merkez gibi