Hakkımızda

Biz Kimiz

Miami-emlak, konut, arsa üzerinde yatırım yapmayı hedefleyen kısa ve uzun vadeli kiralama yapmak isteyen Türk vatandaşlarını  geniş bir yelpazede  Miami bölgesinde temsil eden bir tam hizmet, emlak komisyonculuğu ve yaşam tarzı oluşumudur.

Biz, gayrimenkul işini yeniden tanımlamayı, endüstrinin dünya standartlarında müşteri hizmetleri ve teknolojiyi kullanarak satın alma ve satış deneyimini geliştirmek için modernizasyonu ve ilerletilmesini hedefliyoruz.

Amacımız

 Amacımız basit, ancak güçlüdür:

Hayatınızı seçilen gayrimenkuller üzerinden değerlendirin.

Kararınızı sadeleştirmek için sağlam danışmanlık verileriyle desteklenen, en uygun fiyata  ve en kısa sürede mülkünüzü satmak&kiralamak  yada en uygun mülkleri satın alabilmeniz için mükemmel hizmeti tek noktadan  sunmayı amaçlıyoruz.

Neden farklıyız

Sağlam tecrübe ile en iyi fırsatları filtreleyerek sizin için en iyi özellikleri seçiyoruz. Başka bir yerde bulamayacağınız çok sayıda pazar dışı anlaşmaya erişebiliriz.

Miami de bir pazarı iyi bilen, size en doğru çözümü sunabilecek bir emlakçı ile muhattap olmak istemez misiniz?

Uzman danışmanlardan oluşan bir ekip olarak çalışıyoruz ve herkes size hizmet etmeyi  taahhüt ediyor. Takım modeline, büyük ajansların kullandığı bireysel modele değer veriyoruz.

Biz ısrarcı değiliz. Bir mülkün satın alınması veya satılmasının basit bir karar olmadığını anlıyoruz. Hazır olmadan önce harekete geçmeye zorlamadan, sizi zorlu bir danışmanlık hizmeti sunan gayrimenkullerde gezinmenize yardımcı olacağız. Kurucularımızın geçmişi danışmanlık hizmetleridir. Size en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. Uzun vadeli ilişkileri hedefliyoruz.

Öncelikle Gayrı menkul yatırım hizmetleri olmak üzere:

Yasal hizmetler

Finansman Çözümleri

Muhasebe servisleri

Konsiyerj Hizmetleri

Bakım Hizmetleri

Sunmak varlık sebebimizdir.

Yönetici Ekibimiz

CVResim

Ahmet ZİYAL ∴

Kabataş Erkek Lisesi, Hacettepe Üniversitesi Lisans, İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans derecelerine sahiptir. Koç Grubu ve  Oyak Grubu şirketlerinde Bilgi Teknolojileri konusunda üst düzey yöneticilik yapmıştır. Halen yurt dışı emlak yatırımları, yönetim danışmanlığı ve melek yatırımcı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

bulent_uygur4 (2)

Bülent UYGUR ∴

Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Genel merkezleri ABD olan bazı donanım ve yazılım firmalarında üst düzey yönetici ve kurucu ortak olarak çalışmıştır. Halen yurt dışı emlak danışmanlığı, yönetim danışmanlığı ve uluslararası satış&pazarlama konularında  yerli firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.