Zillow Miami’deki evinize Nakit öneride bulunacak

Zillow artık sadece emlak değerini tahmin etmek ile kalmayacak, bu değer üzerinden size nakit alım için teklif de verecek. 

Şirket bu yıl sekiz ek şehir de daha bu hizmetini sunmaya başlayacak. Bu şehirler arasında Miami, Nashville, Orlando ve Portland da bulunuyor.

Bir yıl içerisinde Miami’nin de dahil olduğu sekiz şehirde ev sahipleri bağlayıcı olmayan bir teklif talebinde bulunabilecekler. Bu hizmetin sonbaharda Miami, Minneapolis-Saint Paul, Nashville, Orlando ve Portland da başlaması bekleniyor.

Yine bu yıl bu servisin Dallas, Houston ve Kaliforniya – Riverside County için de sunulacağı belirtiliyor.

Zillow’un teklifi ile ev sahibi evini doğrudan Zillow’a satacak. Zillow daha sonra evi yeniden düzenleyerek satışa sunacak. Her alış ve satışta lokal emlakçilerin komisyonlarının da ödeneceği belirtiliyor.

Bu servis ile evini satıp yenisini almak isteyenlerin de senkronize olarak bu işlemi yapmalarının sağlanması hedefleniyor. Araştırmalara göre evini satanların %61’i yeni bir ev alma amacı ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar.

Bu hizmet geçen yıl Phoenix’de başlamış daha sona da Atlanta, Charlotte, Denver, Las Vegas ve Raleigh de devam etmişti.

Önceki Haberler

EB-5’da Önemli Değişiklikler

Trump yönetimi, EB-5 vize ücreti programını yöneten yeni kurallar yayınladı. Yayınlanan bu kurallar hakkında gayrimenkul endüstrisi uzmanları ucuz bir sermaye kaynağının artık kullanımının daha

Zillow Kullanımında 6 İp Ucu

Bildiğiniz gibi Zillow ABD’de çok kullanılan bir emlak ilan sitesi. Zillow MLS kayıtlarından temin ettiği emlakleri hem harita üzerinde gösteriyor, hem satıcı tarafından konulan

Residential Satışları 4. Çeyrekte Yükseldi

Miami Beach gibi ufak tefek sorunlu bölgeler dışında Güney Florida residential pazarı 2018’in dördüncü çeyreğinde büyümeye devam etti. Güney Florida pazarının genel ABD pazarına