Continuum South Tower

Miami Beach, Bruce Eichner ve Turner Construction Company tarafından tasarlanan bu görkemli mimariye ev sahipliği yapmakta. 

Continuum South ve North Tower, Miami Beach’in en güneyinde yer alıyor ve 50 dönüm özel bahçesi ile size özel bir “zen” bölgesi yaratmayı amaçlıyor. Ayrıca sınırsız okyanus manzarası ile çevrili.

Böyle bir binada yaşadığınızda sadece ev değil bir yaşam sitili de satın almış oluyorsunuz.

Kıskanılacak olanaklarından bazıları şöyle: Özel havuzlar, şelaleler, lagün tarzı yüzme havuzu, sadece binaya özel plaj, tenis kortları, havuz kenarında kafe, çatıda yer alan havuzu ile lüks bir spa.

Panoramik manzaraya sahip cam duvarlarla çevrili bir okyanus cenneti içinde olduğunuzu hayal edin. Diğer yüksek kaliteli özellikleri arasında vale, kapı görevlisi, konsiyerj ve fitness eğitmenleri yer almaktadır.  Örnek bir daire için buraya bakabilirsiniz.

 

ICON in South Beach

Jorge Perez ve mimar Philippe Starck tarafından geliştirilen, South Beach’teki ICON, lüks ve işlevselliği bir araya getiriyor.

Bir yatak odasından altı yatak odasına kadar farklı büyüklükteki daireler, aileler ve genç profesyoneller için sınırsız seçenekler sunuyor.

Olanaklar arasında geniş gömme dolaplar, modern mutfaklar, yüksek tavan, geniş teraslar, her odada mermer veya kaliteli seramikler, granit tezgahlar ve mermer aksanlara sahip zarif banyolar yer almaktadır.

Diğer ayrıcalıklar, lüks bir kafe, tam donanımlı bir fitness merkezi ve spa, iki havuz, bilardo odaları ve bir kütüphanedir.

Portofino Tower

Muhteşem manzaralara ve inanılmaz olanaklara sahip olan bu popüler So-Fi (South of Fifth – 5. Caddeden güneye doğru olan alan) semtinde kolaylıkla tüm trendy yerlere yakın olacaksınız.

Olanaklar arasında mükemmel  mutfaklar, lüks tuvaletler, banyo ve odalarda mermer detaylar, çok sayıda  havuz, bir spa, inanılmaz 4 kat yüksekliğinde bir lobi, bilardo salonu, tiyatro, sauna, buhar odası ve 29 uncu katta yer alan  özel kulüp sayılabilir. 

 

300 Collins

Yine So-Fi de yer alan bu muhteşem bina Thomas Juul-Hansen tarafından tasarlandı. Bu özel bina  sadece 19 konuttan oluşuyor.

Bu muhteşem dairelerin birinde yaşamanın avantajları arasında çatı katındaki pub ve spa küveti, fitness merkezi, beyaz meşe yer döşemeli daireler,  SmartHome ses ve görüntü sistemi, dış mekan alanları ve sokağa özel erişim imkânı sayılabilir. Örnek bir daireyi buradan görebilirsiniz.