2512 Grant St
Holywood’da bulunan bu gayrimenkul bir Multi Family Home, yani çoklu aile konutu. Tek tapu altında 3 üniteden oluşuyor. Bu ünitelerin ikisi 2 oda, 1
Miami’de son senelerde tamamlanmış en güzel proje olan Gran Paraiso’da en beğenilen hat olan 04 hattında iki daire tekrar satışa cikti: 1104 ve 1504. Bu dairelerin satış fiyatları ve büyüklükleri şöyle:
1104 – 2 BD / 3 BA + DEN. 1,302 SF – $950,000
1504 – 2 BD / 3 BA + DEN. 1,302 SF – $960,900
Ultimate luxury is at your doorstep at the Paraiso Community. This private waterfront community will be an urban oasis in the middle of the city with the most exciting amenities. GranParaiso will offer spectacular views of Miami’s skyline, access to the exclusive Beach club, private Marina with water sports, tennis courts, Michael Schwartz’s restaurant Amara, and so much more.
Centrally located in the chic Edgewater District of Miami, with easy access to the Design District (luxury shopping), Brickell (financial center), the Museums, Opera, Arena, the beaches at a 5 minute drive, and the airport at 10 minutes, you will want to make Paraiso your final destination!
All units have magnificent direct Bay and Ocean views.
PROPERTY FEATURES:
Permanent installation of curated art throughout the building’s public spaces
AMENITIES:
Elegant clubroom with billiards, catering kitchen and multimedia facilities
HOA fees for this tower are approximately $0.59 / sq ft.
West Palm Beach’de Burger King kiracılı mülk. Şubat 2029’a kadar sözleşmesi var ve beşer yıl uzatma opsiyonu bulunuyor. Uzatma durumunda %5 artış garantisi bulunuyor.
Halen içinde kiracı olarak bulunan CVS’in yaklaşık 5 yıl daha sözleşmesi bulunmaktadır. 360,588$/yıl getirisi, yıllık %7.43’e karşılık gelmektedir. Hiçbir sorumluluk taşımadan net gelir sağlayıcı
DaVita Diyaliz Merkezi Brooksville’de, Broad Sokağı ile Cortez Caddesinin kesişiminde yer almaktadır. Günlük 52 bin araç bu noktadan geçmektedir. Girişi Broad Sokağı üzerindendir ve
148 m2’lik bu townhouse, 3 oda ve 3 banyodan oluşuyor. Villa Portofino East sitesinde yer alıyor. Alt kat seramik, üst kat ise yenilenmiş halı
Doral Isles’da yer alan 91 m2’lik bu townhouse, 2 oda ve 2.5 banyodan oluşuyor. Bakımlı ve lokasyonu çok iyi. İçinde kiracısı ile beraber. Mevcut