MARCUS BANKS'ın NBA sonrası yaşamı ve Miami

 

By Paul Zahn | Eylül 12, 2017 

 

The Heat için üç yıl oynadıktan sonra Marcus Banks yeni bir maceraya girdi ve  Big 3 League ‘inde oynamaya başladı. Ocean Drive, NBA sonrası yaşamı ve Miami’deki favori mekanları için kendisini yakalayıp kısa bir söyleşi yaptı. 

marcus-banks-interview.jpg

Bize biraz Big 3 liginden ve 3’e 3 oynamanın nasıl bir şey olduğundan bahsedermisin?
MARCUS BANKS: Big 3 gerçekten muhteşem. has been nothing short of amazing. Ice Cube tam bir vizyoner ve bu ligle beklentileri tamamen aşmış durumda.   Takımda ki kardeşlik, dostluk, eğlence, dedikodu herşeye değer. Sonra 10 binden fazla taraftarın önünde oynamak, aynı anda TV’de izlenmek, eminim hiçkimse böyle bir ikinci yaşamı reddedemezdi. Ayrıca ailemle bu deneyimi paylaşabilmem, çocuklarınızla antremana çıkabilmek, yine çocuğunuzla basın toplantısı yapabilmek herşey demek.

NBA’den geçişiniz nasıl oldu?
MB: Oldukca rahat bir geçiş yaptım diyebilirim. Bir çok profesyonel hayatındaki önceliklerin değişmeye başlaması ile beraber yeni bir yaşama geçiyor. Benim içinde çocuklarımın futbol maçları, öğretmen toplantıları gibi konular NBA’de artık oynamıyor oluşumu kabul etmemi kolaylaştırdı. 

Fan’larınız bir Big 3 maçına geldiklerinde nelerle karşılaşacaklar?
MB: Profesyonel bir basket maçında karşılaşmayı beklediklerinden çok farklı şeylerle! İlginç konuşmalar, fiziksel basketbol, bir çok meşhur, konserler ve yakın bir iletişim.

Heat’deki en dikkat çekici çaylak kim sizce?
MB: Hassan Whiteside’ı beğeniyorum. Lübnan’da oynadığım sezonda  Hassan’ı izlemiştim. Bu çocukların düşlerinin peşinden yılmadan gitmeleri bence çok heyecan verici.

Bu sezon hangi NBA takımı peki?
MB: Bir iki tane var ama ben Cavs’ı izleyeceğim.

Sezon dışında nerde antreman yapıyorsun?
MB: Miami’de her zaman Miami Üniversitesini ve Grove’u tercih ediyorum.  Burda koşmak keyifli oluyor.

Peki yemek için en favori yerlerin neresi?
MB:  Prime 112 , The Forge, Karu ve Y, News Café, Mr. Chow ve Fifi’s. En sevdiğim menü kızarmış peynir, karides ve buzlu limonata. En son olarak da Liv!

Hangi Otel Barı?
MB: Favorim The Delano ve The Clevelander. Ama  Mangos ve Wet Willies’i de atlamamak lazım. 

Yazının orjinali için

All rights reserved for T4U Digital Agency 2017