3470 E Coast Ave #H1902

Teras hariç iç alanı brüt 74.55, net 68.28m2 olan bu daire  31 katlı Two Midtown binasının 19. katında yer alıyor. Bir yatak odası, bir banyo ve bir misafir tuvaleti bulunuyor. Yüksek tavanlı, kuzeye bakıyor ve okyanus manzarasına sahip.  Geniş (17.56 m2) ve güzel bir terası var. Dairenin içinde yer aldığı 2 Midtown bölgenin yeni ve en güzel binalarından biri. Vale parking’den spor salonuna, açık yüzme havuzuna, saunasına kadar bir çok özelliği içinde barındırıyor. Ancak en önemli özelliği bulunduğu bölge. Midtown’ın tam merkezinde, restaurantlar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri hepsi yürüme mesafesinde.  Yeni gelişen Design District ve  Wynwood yürüyerek dakikalar uzaklıkta.

Dairenin liste fiyatı 335.000 Dolar. Oturmam kiraya veririm derseniz çok kolay kiracı bulunan popüler bir bölge, yaklaşık 2.000-2.200 bandında hemen kiracı bulmak mümkün. 

2007 yılında yapılmış bir bina, resimlerden de görülebileceği gibi mutfakda beyaz eşyalar, çamaşır ve kurutma makinesi mevcut. Bu binada bir çok Türk ailesinin yatırım veya oturma amaçlı dairesi bulunuyor.

Eğer bu daire veya bina ilginizi çekerse lütfen bizimle temasa geçin. Bu ve benzer özelliklerde veya sizin isteklerinize uygun bir çok seçenek yaratabiliriz.

 

Solda TwoMidtown, Ortada Hyde Midtown, En sağda ise 4Midtown
Two Midtown ve Hyde Midtown yan yana
Dairelerin Yerleşim Planı
Dairenin İç Planı ve M2'ler

All rights reserved for T4U Digital Agency 2017