Emlak Alım

Miami Emlak, ihtiyaçlarınıza en uygun özellikleri bulur ve en iyi anlaşmayı elde etmeniz için piyasa fiyatları ve değerlendirme hakkında bilgi sağlayarak tüm süreci yönlendirir. Bu konuda sektörde 30 yıldan fazla tecrübesi olan eXp Realty South Florida ile işbirliği yapıyoruz.

 • Pazar Koşulları Danışmanlığı
  Miami Emlak, derin piyasa bilgisi sahibidir. Piyasa resmi istatistikleriyle çalışıyoruz ve kendi pazar raporlarımızı hazırlıyoruz, size piyasanın en doğru resmini sunuyor, size en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı oluyor ve gayrimenkul değerinden daha fazlasını ödemeyeceğinizden emin oluyoruz.
 • Sizin için piyasada olmayan özel mülkü bulalım
  Bazen aklınızda bir mülk vardır ama piyasada bulamıyorsunuzdur. Miami Emlak, piyasa dışı mülklere ve cep listelerine ayrıcalıklı erişim imkânı tanıyan kapsamlı iletişim ağı vasıtasıyla bu mülkünüzü bulmanıza yardımcı olur.
 • Satıcının acentesi ile mesleki pazarlık
  Satıcının temsilcisinin misyonu, işlem değerini maksimize ederek ev sahibinin çıkarlarını savunmaktır. Bizim görevimiz ise çıkarlarınızı en yüksek seviyede savunmak, piyasa fiyatları hakkında bilgi vermek, verilen tekliflerin arasından en iyi fiyatı müzakere etmektir.
 • Mülkiyet belgeleri doğrulama hizmetleri
  Avukatlarımız mülk üzerinde herhangi bir yükümlülüğün bulunmadığından emin olmak için mülkiyet belgelerini onaylar.
 • Yurtdışı Yerleşiklerin Finansman Hizmetleri
  Bir finansman çözümüne ihtiyaç duyarsanız  avukatlarımız hesap açma ve ipotek finansman süreçlerini sizin için tam şeffaflıkla inceleyip sonuçlandırıyorlar.
 • Avukat Danışma ve Vekillik
  Avukatlarımız, vekaletname ile sizi sözleşme imzalamak, bir banka hesabı açmak, bir şirket oluşturmak ve diğer işlemleri yapmak üzere temsil edebilirler.
 • Vergi optimizasyonu için şirket oluşturma
  Eğer gayrimenkul yatırımlarınızı birleştirmek ve vergi ödemelerini optimize etmek için ABD’de bir şirket açmak istiyorsanız, avukatlarımız ve muhasebecilerimiz sizin için en iyi rehberliği sağlayabilir ve süreci yönetebilirler.
 • Ev onarım hizmetleri ve iç mimarlık
  İş ortaklarımız ev tamiratı, tadilat ve ev tasarımı için şeffaf bütçeler ve hizmetler sunmaktadır.