U-Haul: Florida Büyüme Hızında 2. Sırada

Amerika’nın en büyük ev taşıma şirketinin hazırladığı rapora göre, Florida’ya taşınanların sayısı diğer eyaletlere göre çok daha fazla.

U-Haul’un 2018 Eyalet Büyüme endeksi sıralamasında Florida ikinci sırada. Bu indexte bir eyalete taşınanlar ile bu eyaletten ayrılanların karşılaştırılıyorlar. Florida üçüncü yıldır bu listede ikinci sırayı alıyor.

Raporda geçen yıl Florida’ya taşınanların kullandığı kamyon trafiğinin %8 arttığı belirtiliyor.

Fort Lauderdale, Kissimmee, Bradenton, Port St. Lucie, Davenport ve Clermont en çok büyüyen şehirler,  Brandon, Boca Raton, Sarasota, Ocala, Daytona Beach ve West Palm Beach ‘in büyümeleri ise dikkat çekici olarak belirlendi.

Rapora göre en çok taşınılan eyalet Texas olurken, en çok terkedilen eyalet ise Illinois oldu.

United Van Lines şirketinin yayınladığı rapora göre de Florida en çok taşınılan eyalet listesinde yükselmeye devam ediyor. 

Önceki Haberler

EB-5’da Önemli Değişiklikler

Trump yönetimi, EB-5 vize ücreti programını yöneten yeni kurallar yayınladı. Yayınlanan bu kurallar hakkında gayrimenkul endüstrisi uzmanları ucuz bir sermaye kaynağının artık kullanımının daha

Zillow Kullanımında 6 İp Ucu

Bildiğiniz gibi Zillow ABD’de çok kullanılan bir emlak ilan sitesi. Zillow MLS kayıtlarından temin ettiği emlakleri hem harita üzerinde gösteriyor, hem satıcı tarafından konulan