University Bridge

Miami’de yapılan ilk Üniversite Öğrencilerine yönelik “Öğrenci Evi” projesi. 2020-2021 Öğrenim yılında hizmete girecek olan bina tamamen öğrencilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış durumda. Tüm daireler anahtar teslim yapılacak. Halen 55.000 öğrencinin okuduğu Florida Üniversitesi ile yan yana. Henüz yapım aşamasında olduğu için çok uygun ödeme planları sunulan projenin, bittiği zaman çok karlı bir yatırım olacağı söylenebilir. Şu an için fiyatlar 195 bin Dolardan başlamaktadır.

SUNULAN OLANAKLAR:

Tam Mutfak

Beyaz Eşyalar

Her ünitede çamaşır ve kurutma makinesi

Her ünitede Klima

Her oda için banyo

Ücretsiz WiFi

Dairelere Kartlı Giriş (2 odalı dairelerde her oda girişi)

GÜVENLİK

Garaj ve koridorlarda Panik Butonları

Garaj ve ortak alanlarda Güvenlik Kameraları

911 Servisine direk erişim ve özel güvenlik

Üniversitenin servisleri için durak yeri

Günlük Araç Kiralama İmkanı

TEKNOLOJİ

Florida Üniversitesi IT Network’üne bağlantı 

Özel Fiber Optik Bağlantı 

Tüm bina içinde WiFi ile Üniversiteye Bağlantı 

1 GB’lik WiFi 

300 den fazla TV yayını

Daire İç Görünümleri

Örnek Daire Planları

Projede Yer Alan Olanaklar

Yüklenici Hakkında Detaylı Bilgiler

University Developments:

University Developments, Global City RER Ventures, Podium Developments ve Reichmann International arasında kurulan bir işbirliğidir. . Bu ekibin local ve uluslararası geniş tecrübesi University Bridge projesine de önemli bir vizyon katmaktadır.

Global City RER Ventures’ın merkez ofisi Miami’de bulunmaktadır ve onlarca yıldır gayrimenkul geliştirmede tecrübeleri bulunmaktadır. Bugüne kadar sadece Güney Florida da geliştirdikleri projelerin toplamı 2 Milyar dolardan fazladır. Ayrıca şirket yöneticilerinin de farklı kullanımlı daireler, aile evleri, ofisler, oteller ve alışveriş merkezleri tecrübeleri de bulunmaktadır. Global City RER Ventures üst düzey tasarımları ve prestijli lokasyonları ile dikkat çeken bir şirkettir.

Reichmann International dünya genelinde First Canadian Place (Toronto), World Financial Centre (New York), Canary Wharf (London), Torre Mayor ve Torre Diana (Mexico City), the Waldorf Astoria Hotel (Jerusalem) gibi büyük projelerde mükemmelliyetçiliği ile bilinen bir firmadır.

Podium Developments on yıldan uzun bir zamandır öğrenci evleri konusunda deneyimi olan saygın bir geliştiricidir. Toronto, Güney Ontario’da bir düzineden fazla proje tamamlamış bir çoğu da halen devam etmektedir.  Podium yeni projeleri çalışır hale getirmede çok önemli bir deneyim sahibidir.

Proje Hakkında Ek Bilgiler

20 Kattan oluşan projede toplam 492 daire (ünite) bulunmaktadır.

Proje de Florida Uluslararası Üniversitesi’ne (FIU) bir köprü ile doğrudan bağlantı bulunmaktadır. FIU’da okumayan veya çalışmayan hiç kimse bu projede oturamaz ama mülk sahibi olabilir. Odalar tamamen öğrencilere yönelik olarak hazırlanmıştır. Her odanın kartla girilebilen bir kapısı bulunmakta ve her oda da ayrı banyo bulunmaktadır. Bazı daireler tek odalıyken bu sayı bazı dairelerde dört odaya kadar çıkabilmektedir. Her daire de bir çamaşır, bir kurutma ve tam donanımlı (beyaz eşyaları ile) bir mutfak yer almaktadır.

Bina’da sürekli güvenlik bulunacak ve bu güvenliğin FIU ile de bağlantısı bulunacaktır. Ayrıca her kat’da ve ortak alanlar panik düğmeleri de bulunacaktır.

Tüm bina network’ü FIU ile bağlantılı olacak, böylece öğrenciler kolayca üniversite kaynaklarına erişebileceklerdir. Tüm bina içinde ücretsiz olark yer alan WiFi olabilecek en yüksek hızda hizmet verecektir.

Binada yer alan otoparkda günlük araba kiralama imkanları da yer alacaktır.

Her katta öğrenciler için ortak çalışma alanları, havuz, spor olanakları gibi öğrencilere yönelik bir çok imkan da sunulacaktır.

55.000 öğrencinin yer aldığı FIU’da Halen 700 den fazla öğrenci barınma için sıra da beklemektedir. Bu da projenin başarısı için önemli bir kriter olarak gözükmektedir.

Landmark Properties tamamlanan dairenize “Mülk Yönetim” hizmeti sunacak, böylece sizin el dokunmadan gelir elde edebilmeniz sağlanacaktır.

Projenin 2020-2021 öğrenim yılında hizmete girmesi hedeflenmiştir.

Projede Stüdio dairelerden 4 odalı dairelere kadar alternatifler bulunmaktadır.

195 bin Dolardan başlayan daireler için çok farklı ödeme planları sunulabilmektedir.