Hyde Midtown Miami

“İstediğiniz her şey istemediğiniz hiçbir şey” sloganıyla planlanan Hyde Midtown Suites & Residences, vizyoner ve The Related Group’un CEO’su Jorge Pérez,  Dezer Development’ın Başkanı Gil Dezer,  sbe Oteller grubunun kurucusu ve Başkanı  Sam Nazarian ve tasarım gurusu ve Rockwell Group’un kurucusu David Rockwell’in beraberce kurguladıkları bir proje.

%98’i satılan proje’de yaşam Şubat 2018’de başladı.

Midtown’ın tam merkezinde 32 katlı olan proje, NE 1 Avenue ile  NE 34th Street in kesişiminde yer alıyor.

Hyde Midtown Suites & Residences’ın giriş katında mağazalar, lokantalar ve canlı performansların sergilendiği  Hyde Piano Bar Lounge yer alıyor.

Lobi ve ilk beş katta yer alan 60 suit ise David Rockwell’in tasarımı.

Bu özel suitlerin üstündeki 24 katın her birinde son derece özel olarak seçilmiş ve her detayı özenle bezenmiş daireler yer alıyor.

En üst katta yer alan penthouse’lar ise seçilmiş sakinlerine panoramik bir okyanus ve körfez manzarası sunuyor.

Lobi, yüksek tavanları ile Miami’nin bilinen sanatsal yüzünü yansıtıyor.

Aracınızı yedi katlı park yerine kendiniz bırakabileceğiniz gibi 24 saat boyunca ücretsiz sunulan valet servisinden de yararlanabilirsiniz.

7. katta havuz terası, özel tenteler, ısıtılmış havuz ve gün boyu atıştırmalıklar ile içkilerinizi alabileceğiniz bir havuz bar yer alıyor. Etrafını çevreleyen teras ise size Miami’de bir cruise gemisi ile dolaştığınız hissini yaşatıyor. 

Hyde Midtown’ın fitness merkezinde sağlık ve güzellik merkezinin yanında Technogym® cardio ve yürüyüş bantları kişisel televizyon ve müzik ile beraber sunuluyor. Ücretsiz ağırlıklar, minderler, Pilates topları sizler için sunuluyor.

Ayrıca Ciel Spa masaj, sauna ve buhar odası imkanlarını sizlere sunmakta.

Hyde Midtown Medya Odasında isterseniz özel ev sineması olanaklarını bar ve catering servisi ile beraber kullanabilirsiniz.

Hyde Midtown tarafından işletilen iş merkezi size her türlü sosyal ve iş toplantılarınızı düzenleme imkanı tanımakta.

Akıllı Bina kavramı çerçevesinde Hyde Midtown’a özel mobil uygulama ile her türlü servise ulaşma imkanı da bulunmakta.

South Beach de SLS Otelinde yer alan Hyde Beach’e VIP erişiminiz de sağlanmakta. Plaj şemsiyeleri, şezlongları, havlu servisi ve tabii ki deniz kenarında atıştırmalık ve içki servisi bu özel servisin bir parçası.

Dairelerdeki her detay özenle ve en üst kalitede düşünülmüş ve seçilmiş.

1,2 ve 3 odalı seçenekler sunulmakta. Bunların bir kısmı doğrudan körfez manzarısına sahip, bir kısmı ise Midtown’a bakmakta.

Midtown ile ilgili haberlerimiz :