Zillow Miami’deki evinize Nakit öneride bulunacak

Zillow artık sadece emlak değerini tahmin etmek ile kalmayacak, bu değer üzerinden size nakit alım için teklif de verecek. 

Şirket bu yıl sekiz ek şehir de daha bu hizmetini sunmaya başlayacak. Bu şehirler arasında Miami, Nashville, Orlando ve Portland da bulunuyor.

Bir yıl içerisinde Miami’nin de dahil olduğu sekiz şehirde ev sahipleri bağlayıcı olmayan bir teklif talebinde bulunabilecekler. Bu hizmetin sonbaharda Miami, Minneapolis-Saint Paul, Nashville, Orlando ve Portland da başlaması bekleniyor.

Yine bu yıl bu servisin Dallas, Houston ve Kaliforniya – Riverside County için de sunulacağı belirtiliyor.

Zillow’un teklifi ile ev sahibi evini doğrudan Zillow’a satacak. Zillow daha sonra evi yeniden düzenleyerek satışa sunacak. Her alış ve satışta lokal emlakçilerin komisyonlarının da ödeneceği belirtiliyor.

Bu servis ile evini satıp yenisini almak isteyenlerin de senkronize olarak bu işlemi yapmalarının sağlanması hedefleniyor. Araştırmalara göre evini satanların %61’i yeni bir ev alma amacı ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar.

Bu hizmet geçen yıl Phoenix’de başlamış daha sona da Atlanta, Charlotte, Denver, Las Vegas ve Raleigh de devam etmişti.

Önceki Haberler

Aston Martin’de İnşaat Başlıyor

Aston Martin’de İnşaat Başlıyor Aston Martin’in inşaatını üstlenen mütahit grubu, 66 katlı projenin başlangıcına ilişkin evraklarını belediye’ye teslim etti. Bu evraklar projenin hangi adımlardan

Ritz-Carlton Son Düzlükte

Ritz-Carlton Residences Son Düzlüğe Girdi Ritz-Carlton Residences’ın kaba inşaatı büyük ölçüde tamamlandı, detay işçilikler de hızla devam ediyor. Lionheart Capital Projenin hızla şekillendiğini belirterek