Zillow Miami’deki evinize Nakit öneride bulunacak

Zillow artık sadece emlak değerini tahmin etmek ile kalmayacak, bu değer üzerinden size nakit alım için teklif de verecek. 

Şirket bu yıl sekiz ek şehir de daha bu hizmetini sunmaya başlayacak. Bu şehirler arasında Miami, Nashville, Orlando ve Portland da bulunuyor.

Bir yıl içerisinde Miami’nin de dahil olduğu sekiz şehirde ev sahipleri bağlayıcı olmayan bir teklif talebinde bulunabilecekler. Bu hizmetin sonbaharda Miami, Minneapolis-Saint Paul, Nashville, Orlando ve Portland da başlaması bekleniyor.

Yine bu yıl bu servisin Dallas, Houston ve Kaliforniya – Riverside County için de sunulacağı belirtiliyor.

Zillow’un teklifi ile ev sahibi evini doğrudan Zillow’a satacak. Zillow daha sonra evi yeniden düzenleyerek satışa sunacak. Her alış ve satışta lokal emlakçilerin komisyonlarının da ödeneceği belirtiliyor.

Bu servis ile evini satıp yenisini almak isteyenlerin de senkronize olarak bu işlemi yapmalarının sağlanması hedefleniyor. Araştırmalara göre evini satanların %61’i yeni bir ev alma amacı ile bu işlemi gerçekleştiriyorlar.

Bu hizmet geçen yıl Phoenix’de başlamış daha sona da Atlanta, Charlotte, Denver, Las Vegas ve Raleigh de devam etmişti.

Önceki Haberler

Miami’ye Futbol Sahası Geliyor…

Miami’ye Futbol Geliyor “Futbol olmayan yere ne yatırım yaparım ne de otururum” diyenlerdenseniz, yakında bahaneniz kalmıyor: Miamiye futbol hem de bizim bildiğimiz anlamda “futbol”

BuyukKulup

7 Ekim 2017 Cumartesi günü Saat 15:00-17:00 arasında Büyük Kulüp Safran salonunda Miami-Emlak.net’in  tanıtımını yapacağız. Sitemizin kurucularından Attila Yıldız bu toplantıda katılımcıların sorularını cevaplayarak,

Ev Fiyatları Artıyor

Temmuz’da ABD’de Ev Fiyatları %6.7 Arttı CoreLogic tarafından yayınlanan en son “Ev Fiyat Endeksi” ne göre, 2017 yılı Temmuz ayında ABD’de ki ev fiyatları

Little River’da Cookie Keyfi

Little River’daki bu küçük dükkanda damağınız tatlıya doyacak… Cindy Kruse’ın Miami’nin Little River bölgesinde açtığı cookie dükkanındaki 30 değişik lezzetin her biri ağızda muhteşem